|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Το όμορφο Speed Gate Speed1 είναι το πιο λεπτό μοτοκινητοποιημένο οπτικό τερνικό διαθέσιμο.Οι στρογγυλεμένες γραμμές και τα διαφανή υλικά του κυκλώματος βελτιώνουν την εμφάνιση οποιουδήποτε λόμπι ή χώρου εισόδου και παρέχουν εξαιρετικές οπτικές γραμμές για τους υπηρέτες ή τους φρουρούς σε περίπτωση περιστατικών ασφαλείας ή έκτακτης ανάγκης.
Τα κεντρικά ντουλάπια επέκτασης έχουν τις ίδιες διαστάσεις με τα τερματικά ντουλάπια, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου σε διαμορφώσεις πολλαπλών λωρίδων.Το οπτικό γύρισμα Speed1 διατηρεί τις ίδιες διαστάσεις του ντουλαπιού, ακόμη και όταν παρέχει πλάτους διαδρόμου που συμμορφώνονται με το ADAΤα πλαίσια φραγμών μπορούν να παραγγέλνονται σε τρία ύψη (900 mm, 1200 mm ή 1800 mm) ώστε να ανταποκρίνονται καλύτερα στις λειτουργικές απαιτήσεις.
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1..οικισμός και βραχίονα: κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 o AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Μηχανισμός | Πύλη φραγμού με βουρτσισμένο φλαπ |
| Αισθητήρας υπέρυθρων | 4 ζευγάρια |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 40K 20W |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Το όμορφο Speed Gate Speed1 είναι το πιο λεπτό μοτοκινητοποιημένο οπτικό τερνικό διαθέσιμο.Οι στρογγυλεμένες γραμμές και τα διαφανή υλικά του κυκλώματος βελτιώνουν την εμφάνιση οποιουδήποτε λόμπι ή χώρου εισόδου και παρέχουν εξαιρετικές οπτικές γραμμές για τους υπηρέτες ή τους φρουρούς σε περίπτωση περιστατικών ασφαλείας ή έκτακτης ανάγκης.
Τα κεντρικά ντουλάπια επέκτασης έχουν τις ίδιες διαστάσεις με τα τερματικά ντουλάπια, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου σε διαμορφώσεις πολλαπλών λωρίδων.Το οπτικό γύρισμα Speed1 διατηρεί τις ίδιες διαστάσεις του ντουλαπιού, ακόμη και όταν παρέχει πλάτους διαδρόμου που συμμορφώνονται με το ADAΤα πλαίσια φραγμών μπορούν να παραγγέλνονται σε τρία ύψη (900 mm, 1200 mm ή 1800 mm) ώστε να ανταποκρίνονται καλύτερα στις λειτουργικές απαιτήσεις.
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1..οικισμός και βραχίονα: κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 o AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Μηχανισμός | Πύλη φραγμού με βουρτσισμένο φλαπ |
| Αισθητήρας υπέρυθρων | 4 ζευγάρια |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 40K 20W |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
![]()
![]()
![]()