|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | T3630 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: SUS304 2mm |
| Περίβλημα: SUS304 2mm | |
| Πάνελ πλήρωσης: Διαφανές ακρυλικό 10mm | |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Μηχανισμός περιστροφικής πύλης με σερβοκινητήρα άμεσης κίνησης |
| Πάνελ πόρτας: Βραχίονας PU | |
| Λωρίδα διέλευσης: 600-900mm | |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τυπική πλακέτα σερβοκινητήρα + πλακέτα οδηγού + πλακέτα λογικής |
| Κινητήρας: Σερβοκινητήρας χωρίς ψήκτρες άμεσης κίνησης 200W | |
| Αισθητήρας υπερύθρων: 24 ζεύγη | |
| Αεροσυμπιεστής: 2P | |
| Τροφοδοτικό | 48V 450W |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV |
| Καλώδιο δικτύου: 5m με κρυστάλλινες άκρες και στις δύο πλευρές | |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Επένδυση αφρού |
| Χαρτοκιβώτιο: 2160 × 280 × 1210 |
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | T3630 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: SUS304 2mm |
| Περίβλημα: SUS304 2mm | |
| Πάνελ πλήρωσης: Διαφανές ακρυλικό 10mm | |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Μηχανισμός περιστροφικής πύλης με σερβοκινητήρα άμεσης κίνησης |
| Πάνελ πόρτας: Βραχίονας PU | |
| Λωρίδα διέλευσης: 600-900mm | |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τυπική πλακέτα σερβοκινητήρα + πλακέτα οδηγού + πλακέτα λογικής |
| Κινητήρας: Σερβοκινητήρας χωρίς ψήκτρες άμεσης κίνησης 200W | |
| Αισθητήρας υπερύθρων: 24 ζεύγη | |
| Αεροσυμπιεστής: 2P | |
| Τροφοδοτικό | 48V 450W |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV |
| Καλώδιο δικτύου: 5m με κρυστάλλινες άκρες και στις δύο πλευρές | |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Επένδυση αφρού |
| Χαρτοκιβώτιο: 2160 × 280 × 1210 |