| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | M3621 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η Πύλη Περιστροφής M3621 είναι σχεδιασμένη για την είσοδο και έξοδο κτιρίων υψηλής ασφάλειας, γραφείων, διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία ελέγχου πρόσβασης και στιβαρή κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: 2.0mm ψυχρής έλασης με ηλεκτροστατική βαφή Περίβλημα: 2.0mm ψυχρής έλασης με ηλεκτροστατική βαφή Πάνελ πλήρωσης: 10mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Servo Speedway Πάνελ πόρτας: 10mm Λωρίδα διέλευσης: 600-900mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τυπική πλακέτα Servo + πλακέτα οδηγού + πλακέτα λογικής Κινητήρας: Brushless servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: Φωτοκουρτίνα 64 Σημείων Αεροδιακόπτης: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: Επένδυση αφρού Χαρτοκιβώτιο: 1860 × 270 × 1080 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | M3621 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η Πύλη Περιστροφής M3621 είναι σχεδιασμένη για την είσοδο και έξοδο κτιρίων υψηλής ασφάλειας, γραφείων, διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία ελέγχου πρόσβασης και στιβαρή κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: 2.0mm ψυχρής έλασης με ηλεκτροστατική βαφή Περίβλημα: 2.0mm ψυχρής έλασης με ηλεκτροστατική βαφή Πάνελ πλήρωσης: 10mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Servo Speedway Πάνελ πόρτας: 10mm Λωρίδα διέλευσης: 600-900mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τυπική πλακέτα Servo + πλακέτα οδηγού + πλακέτα λογικής Κινητήρας: Brushless servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: Φωτοκουρτίνα 64 Σημείων Αεροδιακόπτης: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: Επένδυση αφρού Χαρτοκιβώτιο: 1860 × 270 × 1080 |