|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εξωτερική άψογη πύλη, γύρισμα ύψους μέσης, αναγνώστης RFID, υλικό SUS304
Το ES3216 είναι σχεδιασμένο για να ενισχύσει την ασφάλεια για εσωτερική και εξωτερική εγκατάσταση, είναι εξοπλισμένο με φως RGB στα βραχίονά του.Τα συστήματα αυτά θα σας παρέχουν αποτελεσματικό και κομψό έλεγχο της ατομικής πρόσβασης στα κτίριά σαςΕίναι εύκολο να εγκατασταθούν, εύκολο να κατανοηθούν και εύκολο να συντηρηθούν.
Το γύρισμα του παιδικού σταθμού είναι μια έξυπνη πύλη ελέγχου πρόσβασης για παιδιά.έξυπνη χρήση, υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό και ανθεκτικό. Συγκεντρώνει την εμπειρία του κλάδου και τη σοφία των υπαλλήλων σε ένα για πολλά χρόνια,παρέχοντας στους χρήστες μια πλήρη λύση προϊόντος και δημιουργώντας γρήγορα προϊόντα καναλιού υψηλής ποιότητας.Επιμένουμε στον πελάτη ως το κέντρο, επιμένουμε προσεκτικά να παρέχουμε στους χρήστες υψηλής ποιότητας προϊόντα.
Παράμετρος
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 1400*160*980 mm |
| Πέρασμα πλάτος: | 600-900 mm |
| Υλικό σώματος | 1.2mm επάνω κάλυψη & 0,9mm ντουλάπι SUS304 |
| Β.Δ. | Μία κίνηση 35KG / διπλή κίνηση 38KG |
| Υλικό πτέρυγας: | Διαφανές ακρυλικό 10mm + φωτιστικά RGB |
| Μηχανή | DC Brushless 90K 40W |
| Αισθητήρας υπέρυθρου: | 6 ζευγάρια |
| Ποσοστό επιτυχίας: | 35-40p/m |
| Ηλεκτρική παροχή: | 24V 150W |
| Χρόνος λειτουργίας: | 0.2s |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Ελεγκτής πρόσβασης | 1v2 Χωρίς βούρτσα πρότυπο επιφάνεια |
Χαρακτηριστικά και οφέλη
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη κασετίνα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εξωτερική άψογη πύλη, γύρισμα ύψους μέσης, αναγνώστης RFID, υλικό SUS304
Το ES3216 είναι σχεδιασμένο για να ενισχύσει την ασφάλεια για εσωτερική και εξωτερική εγκατάσταση, είναι εξοπλισμένο με φως RGB στα βραχίονά του.Τα συστήματα αυτά θα σας παρέχουν αποτελεσματικό και κομψό έλεγχο της ατομικής πρόσβασης στα κτίριά σαςΕίναι εύκολο να εγκατασταθούν, εύκολο να κατανοηθούν και εύκολο να συντηρηθούν.
Το γύρισμα του παιδικού σταθμού είναι μια έξυπνη πύλη ελέγχου πρόσβασης για παιδιά.έξυπνη χρήση, υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό και ανθεκτικό. Συγκεντρώνει την εμπειρία του κλάδου και τη σοφία των υπαλλήλων σε ένα για πολλά χρόνια,παρέχοντας στους χρήστες μια πλήρη λύση προϊόντος και δημιουργώντας γρήγορα προϊόντα καναλιού υψηλής ποιότητας.Επιμένουμε στον πελάτη ως το κέντρο, επιμένουμε προσεκτικά να παρέχουμε στους χρήστες υψηλής ποιότητας προϊόντα.
Παράμετρος
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 1400*160*980 mm |
| Πέρασμα πλάτος: | 600-900 mm |
| Υλικό σώματος | 1.2mm επάνω κάλυψη & 0,9mm ντουλάπι SUS304 |
| Β.Δ. | Μία κίνηση 35KG / διπλή κίνηση 38KG |
| Υλικό πτέρυγας: | Διαφανές ακρυλικό 10mm + φωτιστικά RGB |
| Μηχανή | DC Brushless 90K 40W |
| Αισθητήρας υπέρυθρου: | 6 ζευγάρια |
| Ποσοστό επιτυχίας: | 35-40p/m |
| Ηλεκτρική παροχή: | 24V 150W |
| Χρόνος λειτουργίας: | 0.2s |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Ελεγκτής πρόσβασης | 1v2 Χωρίς βούρτσα πρότυπο επιφάνεια |
Χαρακτηριστικά και οφέλη