|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 5 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Πύλη ασφαλείας SUS 304 καλύτερη τιμή ελέγχου πρόσβασης πύλες ασφαλείας Πύλη φράγματος αιώρησης
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 Εισαγωγή:
1. Εξωτερική εφαρμογή. Με αδιάβροχο σχεδιασμό, αυτό το μοντέλο θα μπορούσε να λειτουργεί σε βαριά βροχή χωρίς συντήρηση ή θόλο
2. Λιγότερες βίδες. Αυτό το μοντέλο συναρμολογείται με σχεδιασμό σύνδεσης και με ελάχιστη συγκόλληση.
3. Ευρεία λωρίδα. Υποστηρίζει λωρίδα πλάτους έως 1100mm και υποστηρίζει μοτοσικλέτες.
4. Υψηλή ασφάλεια. Κινητήρας χωρίς ψήκτρες + 6 ζεύγη υπέρυθρων αισθητήρων παρέχουν ενισχυμένη προστασία ασφαλείας για την αποφυγή οποιασδήποτε πιθανής πρόσκρουσης, χτυπήματος ή ουράς.
5. Λεπτό μέγεθος. Το πλάτος του πάγκου είναι 160mm και το καπάκι που ανασηκώνεται χωρίς μεντεσέ είναι εύκολο να αφαιρεθεί για συντήρηση χωρίς να χτυπήσει τον τοίχο σε χώρους που εξοικονομούν χώρο.
6. Αθόρυβη λειτουργία και Μεγάλοι κύκλοι ζωής. Θόρυβος λιγότερος από 30db και MCBF έως 15.000.000 κύκλοι.
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 παράμετροι:
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 1400*160*980mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 600mm-900mm |
| Καθαρό βάρος: | Μονή κίνηση 35KG / Διπλή κίνηση 38KG |
| Υλικό: | Σώμα 0.9mm + Κάλυμμα 1.2mm SUS304 |
| Υλικό βραχίονα: | 10mm Διαφανές ακρυλικό |
| Τύπος κινητήρα: | DC χωρίς ψήκτρες 90K 40W |
| Υπέρυθρος αισθητήρας: 4 | 6 ζεύγη |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 100-240V(AC) |
| Τάση λειτουργίας: | 24V 150W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 100w |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 εμφάνιση:
![]()
![]()
![]()
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 Συχνές Ερωτήσεις:
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Πύλη ασφαλείας SUS 304 καλύτερη τιμή ελέγχου πρόσβασης πύλες ασφαλείας Πύλη φράγματος αιώρησης
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 Εισαγωγή:
1. Εξωτερική εφαρμογή. Με αδιάβροχο σχεδιασμό, αυτό το μοντέλο θα μπορούσε να λειτουργεί σε βαριά βροχή χωρίς συντήρηση ή θόλο
2. Λιγότερες βίδες. Αυτό το μοντέλο συναρμολογείται με σχεδιασμό σύνδεσης και με ελάχιστη συγκόλληση.
3. Ευρεία λωρίδα. Υποστηρίζει λωρίδα πλάτους έως 1100mm και υποστηρίζει μοτοσικλέτες.
4. Υψηλή ασφάλεια. Κινητήρας χωρίς ψήκτρες + 6 ζεύγη υπέρυθρων αισθητήρων παρέχουν ενισχυμένη προστασία ασφαλείας για την αποφυγή οποιασδήποτε πιθανής πρόσκρουσης, χτυπήματος ή ουράς.
5. Λεπτό μέγεθος. Το πλάτος του πάγκου είναι 160mm και το καπάκι που ανασηκώνεται χωρίς μεντεσέ είναι εύκολο να αφαιρεθεί για συντήρηση χωρίς να χτυπήσει τον τοίχο σε χώρους που εξοικονομούν χώρο.
6. Αθόρυβη λειτουργία και Μεγάλοι κύκλοι ζωής. Θόρυβος λιγότερος από 30db και MCBF έως 15.000.000 κύκλοι.
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 παράμετροι:
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 1400*160*980mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 600mm-900mm |
| Καθαρό βάρος: | Μονή κίνηση 35KG / Διπλή κίνηση 38KG |
| Υλικό: | Σώμα 0.9mm + Κάλυμμα 1.2mm SUS304 |
| Υλικό βραχίονα: | 10mm Διαφανές ακρυλικό |
| Τύπος κινητήρα: | DC χωρίς ψήκτρες 90K 40W |
| Υπέρυθρος αισθητήρας: 4 | 6 ζεύγη |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 100-240V(AC) |
| Τάση λειτουργίας: | 24V 150W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 100w |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 εμφάνιση:
![]()
![]()
![]()
Πύλες φράγματος αιώρησης ES3216 Συχνές Ερωτήσεις: