|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 εκατ. |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Αναγνώστης Κωδικών QR Σχεδιασμός Ταχείας Πύλης Πτυσσόμενη Τουρνικέ Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πύλη Πεζών για Οικιστική Συγκρότημα
Υλικά
• Περίβλημα:Κορυφαίο κάλυμμα 1.2mm+σώμα 0.9mm 304 βουρτσισμένο φύλλο
• Πτυσσόμενες μπάρες-πλακέτα πόρτας:10mm διαφανές ακρυλικό/ SUS 304
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
| Τεχνολογικές Παράμετροι | |
| Μέγεθος | 1400×160×980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Πλάτος διέλευσης | 600-900mm |
| Είσοδος | 100V~240V |
| Τάση οδήγησης | 24V |
| Περιβάλλον | -25~+70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 150W |
| Είσοδος | RS232, RS485,Ξηρή επαφή |
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES3216 |
| Τροποποιημένο: | 1 εκατ. |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Πακέτο ξύλινης θήκης |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Αναγνώστης Κωδικών QR Σχεδιασμός Ταχείας Πύλης Πτυσσόμενη Τουρνικέ Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πύλη Πεζών για Οικιστική Συγκρότημα
Υλικά
• Περίβλημα:Κορυφαίο κάλυμμα 1.2mm+σώμα 0.9mm 304 βουρτσισμένο φύλλο
• Πτυσσόμενες μπάρες-πλακέτα πόρτας:10mm διαφανές ακρυλικό/ SUS 304
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
| Τεχνολογικές Παράμετροι | |
| Μέγεθος | 1400×160×980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Πλάτος διέλευσης | 600-900mm |
| Είσοδος | 100V~240V |
| Τάση οδήγησης | 24V |
| Περιβάλλον | -25~+70℃ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 150W |
| Είσοδος | RS232, RS485,Ξηρή επαφή |
![]()
![]()