|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3220 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ο έξυπνος έλεγχος πρόσβασης πεζών αλουμινίου Apex LA3220 είναι σχεδιασμένος για αξιόπιστο έλεγχο πρόσβασης ασφαλείας με προηγμένα χαρακτηριστικά και ανθεκτική κατασκευή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Τάξι | Σώμα: κράμα αλουμινίου 2 mm |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας σερβο Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές PC Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου με ελεγκτή Κινητήρας: μη βούρτσα σερβο 40:1 100W Αισθητήρας υπέρυθρης ακτινοβολίας: Ασφάλεια Φως κουρτίνα/Στραχίδα 48 σημεία Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 500W / 12V 3A |
| Συσκευές | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m2 RVV Δικτυακό καλώδιο: 5m και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 360×200×1460 |
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3220 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ο έξυπνος έλεγχος πρόσβασης πεζών αλουμινίου Apex LA3220 είναι σχεδιασμένος για αξιόπιστο έλεγχο πρόσβασης ασφαλείας με προηγμένα χαρακτηριστικά και ανθεκτική κατασκευή.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Τάξι | Σώμα: κράμα αλουμινίου 2 mm |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας σερβο Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές PC Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου με ελεγκτή Κινητήρας: μη βούρτσα σερβο 40:1 100W Αισθητήρας υπέρυθρης ακτινοβολίας: Ασφάλεια Φως κουρτίνα/Στραχίδα 48 σημεία Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 500W / 12V 3A |
| Συσκευές | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m2 RVV Δικτυακό καλώδιο: 5m και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 360×200×1460 |