|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T / T, L / C |
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διόδου | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοσία | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC brushed |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Ανίχνευση με βομβητή συναγερμού για μη εξουσιοδοτημένη χρήση
Η λειτουργία βομβητή συναγερμού θα ενεργοποιηθεί όταν ο χρήστης διέρχεται χωρίς εξουσιοδότηση, ακολουθείται από άλλο άτομο ή σε λανθασμένη κατεύθυνση.
2. Κομψός σχεδιασμός
Η λεπτή μορφή, το υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι και το γυάλινο πάνελ με κομψό τόξο σχεδιασμού βοηθούν αποτελεσματικά στη δημιουργία μιας φιλόξενης και κομψής ατμόσφαιρας κύρους στην είσοδο του κτιρίου για να εντυπωσιάσετε τους επισκέπτες σας.
3. Διπλή ασφάλεια
Η πόρτα θα αντιστραφεί αυτόματα μόλις ο αισθητήρας υπερύθρων ανιχνεύσει εμπόδιο ή όταν ανιχνευθεί μικρή δύναμη που εμποδίζει την κίνησή της. Αυτό το χαρακτηριστικό διπλής ανίχνευσης αποτρέπει τραυματισμούς που προκαλούνται από την πρόσκρουση της πόρτας σε άτομα.
4. Εύκολη ενσωμάτωση
Ένα κουμπί πίεσης ή ένας αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να ενεργοποιήσει το άνοιγμα της πύλης πτερυγών μέσω απλού σήματος ξηρής επαφής. Μετά την παρέλευση του χρονοδιακόπτη καθυστέρησης, η πύλη πτερυγών θα κλείσει αυτόματα μόνη της.
5. Ελάχιστη συντήρηση
Ο κινητήρας DC χωρίς ψήκτρες εξαλείφει την ανάγκη αντικατάστασης ψήκτρων άνθρακα, μειώνοντας έτσι τις εργασίες συντήρησης. Βασικά εσωτερικά εξαρτήματα είναι επεξεργασμένα με αντι-σκωριακή και αντι-σηπτική επεξεργασία για να διασφαλιστεί η μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
6. Επείγουσα ανάκαμψη
Κατά τη διακοπή ρεύματος, η πύλη πτερυγών θα ανοίξει αυτόματα για ελεύθερη διέλευση. Αυτό θα επιτρέψει γρήγορη διαφυγή σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης. Όταν αποκατασταθεί η τροφοδοσία, η πύλη πτερυγών θα κλείσει αυτόματα.
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Όροι πληρωμής: | T / T, L / C |
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διόδου | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοσία | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC brushed |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Ανίχνευση με βομβητή συναγερμού για μη εξουσιοδοτημένη χρήση
Η λειτουργία βομβητή συναγερμού θα ενεργοποιηθεί όταν ο χρήστης διέρχεται χωρίς εξουσιοδότηση, ακολουθείται από άλλο άτομο ή σε λανθασμένη κατεύθυνση.
2. Κομψός σχεδιασμός
Η λεπτή μορφή, το υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι και το γυάλινο πάνελ με κομψό τόξο σχεδιασμού βοηθούν αποτελεσματικά στη δημιουργία μιας φιλόξενης και κομψής ατμόσφαιρας κύρους στην είσοδο του κτιρίου για να εντυπωσιάσετε τους επισκέπτες σας.
3. Διπλή ασφάλεια
Η πόρτα θα αντιστραφεί αυτόματα μόλις ο αισθητήρας υπερύθρων ανιχνεύσει εμπόδιο ή όταν ανιχνευθεί μικρή δύναμη που εμποδίζει την κίνησή της. Αυτό το χαρακτηριστικό διπλής ανίχνευσης αποτρέπει τραυματισμούς που προκαλούνται από την πρόσκρουση της πόρτας σε άτομα.
4. Εύκολη ενσωμάτωση
Ένα κουμπί πίεσης ή ένας αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να ενεργοποιήσει το άνοιγμα της πύλης πτερυγών μέσω απλού σήματος ξηρής επαφής. Μετά την παρέλευση του χρονοδιακόπτη καθυστέρησης, η πύλη πτερυγών θα κλείσει αυτόματα μόνη της.
5. Ελάχιστη συντήρηση
Ο κινητήρας DC χωρίς ψήκτρες εξαλείφει την ανάγκη αντικατάστασης ψήκτρων άνθρακα, μειώνοντας έτσι τις εργασίες συντήρησης. Βασικά εσωτερικά εξαρτήματα είναι επεξεργασμένα με αντι-σκωριακή και αντι-σηπτική επεξεργασία για να διασφαλιστεί η μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
6. Επείγουσα ανάκαμψη
Κατά τη διακοπή ρεύματος, η πύλη πτερυγών θα ανοίξει αυτόματα για ελεύθερη διέλευση. Αυτό θα επιτρέψει γρήγορη διαφυγή σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης. Όταν αποκατασταθεί η τροφοδοσία, η πύλη πτερυγών θα κλείσει αυτόματα.
![]()
![]()
![]()