| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3219S |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η Έξυπνη Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών Ταχύτητας Nova LA3219S προσφέρει προηγμένη ασφάλεια με έξυπνες λειτουργίες για σύγχρονες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 300×160×1200 (mm) |
| Σασί | Περίβλημα: Κράμα αλουμινίου 5mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Πόρτα Ταχύτητας Servo Πάνελ πόρτας: Διαφανές PC 10mm Λωρίδα Διέλευσης: 600-900mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου Servo Κινητήρας: Brushless servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: 4 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 360×200×1460 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3219S |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η Έξυπνη Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών Ταχύτητας Nova LA3219S προσφέρει προηγμένη ασφάλεια με έξυπνες λειτουργίες για σύγχρονες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 300×160×1200 (mm) |
| Σασί | Περίβλημα: Κράμα αλουμινίου 5mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Πόρτα Ταχύτητας Servo Πάνελ πόρτας: Διαφανές PC 10mm Λωρίδα Διέλευσης: 600-900mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου Servo Κινητήρας: Brushless servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: 4 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 360×200×1460 |