| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3219H |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το Office Building Entrance Access Control Turnstile Speed Gate Nova LA3219H έχει σχεδιαστεί για ασφαλή και αποτελεσματικό έλεγχο πρόσβασης σε επαγγελματικά γραφειακά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*160*1400 ((mm) |
| Τάξι | Κουτί: κράμα αλουμινίου 5 mm |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας σερβο Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές PC Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου με ελεγκτή Κινητήρας: μη βούρτσα σερβο 40:1 100W Αισθητήρας υπέρυθρης ακτινοβολίας: 2D οπτική μονάδα Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 500W / 12V 3A |
| Συσκευές | Καλώδιο σύνδεσης: 2*1,0mm2 RVV Καλώδιο δικτύου: 5 μέτρα με κρυστάλλινες άκρες και στα δύο άκρα |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 360*200*1460 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA3219H |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το Office Building Entrance Access Control Turnstile Speed Gate Nova LA3219H έχει σχεδιαστεί για ασφαλή και αποτελεσματικό έλεγχο πρόσβασης σε επαγγελματικά γραφειακά περιβάλλοντα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*160*1400 ((mm) |
| Τάξι | Κουτί: κράμα αλουμινίου 5 mm |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας σερβο Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές PC Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου με ελεγκτή Κινητήρας: μη βούρτσα σερβο 40:1 100W Αισθητήρας υπέρυθρης ακτινοβολίας: 2D οπτική μονάδα Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 500W / 12V 3A |
| Συσκευές | Καλώδιο σύνδεσης: 2*1,0mm2 RVV Καλώδιο δικτύου: 5 μέτρα με κρυστάλλινες άκρες και στα δύο άκρα |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 360*200*1460 |