|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διαστάσεις | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοτικό | 24V 50W |
| Αισθητήρας υπερύθρων | 4 ζεύγη |
| Κινητήρας | DC brushed motor40K 20W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | 44ip |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Πύλη με πτυσσόμενο φράγμα |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
| Είσοδος | 12v dry contact |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
Δυνατότητα αυτόματης ανάκτησης και διόρθωσης προβλημάτων, βολική συντήρηση και ρύθμιση
Μητρική πλακέτα με τσιπ ανάγνωσης ήχου υψηλής καθαρότητας που θα μπορούσε να εκπέμπει ανάλογα με τις απαιτήσεις του χρήστη
Λειτουργία ένδειξης ανθρώπινου μοντέλου, εμφάνιση σε πραγματικό χρόνο, βελτίωση του ρυθμού διέλευσης και βολική συντήρηση
Αυτόματη καταμέτρηση που υποδεικνύει τον αριθμό των επιβατών
Αυτόματη επαναφορά, αυτόματη ακύρωση της διέλευσης και κλειστό φράγμα σε περίπτωση που τίποτα δεν περνάει από το κανάλι σε καθορισμένο χρόνο
Λειτουργία αντι-τσιμπήματος με UPS για την κάλυψη των απαιτήσεων των πυροσβεστών, διασφάλιση της ασφάλειας του χρήστη
Λειτουργία ειδοποίησης εισβολής, παρακολούθησης, υπερβολικής διέλευσης και αντίστροφης κίνησης για τη διατήρηση της τάξης και την αποτελεσματική διαχείριση
Τυπική θύρα εισόδου/εξόδου, ενώ αφήνει χώρο για την εγκατάσταση επικοινωνίας RS485, σύνδεση και διαχείριση των ολοκληρωμένων συστημάτων μέσω απομακρυσμένου υπολογιστή.
Υπερβολική χωρητικότητα συνδυασμού, ρυθμιζόμενο μοντέλο επί τόπου, ρυθμιζόμενη ταχύτητα ολίσθησης του φράγματος, σήμα ανοίγματος με μνήμη ή χωρίς λειτουργία ρύθμισης
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα και βραχίονας: Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2. Πτυσσόμενο πτερύγιο PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διαστάσεις | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοτικό | 24V 50W |
| Αισθητήρας υπερύθρων | 4 ζεύγη |
| Κινητήρας | DC brushed motor40K 20W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | 44ip |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Πύλη με πτυσσόμενο φράγμα |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
| Είσοδος | 12v dry contact |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
Δυνατότητα αυτόματης ανάκτησης και διόρθωσης προβλημάτων, βολική συντήρηση και ρύθμιση
Μητρική πλακέτα με τσιπ ανάγνωσης ήχου υψηλής καθαρότητας που θα μπορούσε να εκπέμπει ανάλογα με τις απαιτήσεις του χρήστη
Λειτουργία ένδειξης ανθρώπινου μοντέλου, εμφάνιση σε πραγματικό χρόνο, βελτίωση του ρυθμού διέλευσης και βολική συντήρηση
Αυτόματη καταμέτρηση που υποδεικνύει τον αριθμό των επιβατών
Αυτόματη επαναφορά, αυτόματη ακύρωση της διέλευσης και κλειστό φράγμα σε περίπτωση που τίποτα δεν περνάει από το κανάλι σε καθορισμένο χρόνο
Λειτουργία αντι-τσιμπήματος με UPS για την κάλυψη των απαιτήσεων των πυροσβεστών, διασφάλιση της ασφάλειας του χρήστη
Λειτουργία ειδοποίησης εισβολής, παρακολούθησης, υπερβολικής διέλευσης και αντίστροφης κίνησης για τη διατήρηση της τάξης και την αποτελεσματική διαχείριση
Τυπική θύρα εισόδου/εξόδου, ενώ αφήνει χώρο για την εγκατάσταση επικοινωνίας RS485, σύνδεση και διαχείριση των ολοκληρωμένων συστημάτων μέσω απομακρυσμένου υπολογιστή.
Υπερβολική χωρητικότητα συνδυασμού, ρυθμιζόμενο μοντέλο επί τόπου, ρυθμιζόμενη ταχύτητα ολίσθησης του φράγματος, σήμα ανοίγματος με μνήμη ή χωρίς λειτουργία ρύθμισης
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα και βραχίονας: Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2. Πτυσσόμενο πτερύγιο PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()