| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Διαστάσεις | 1400 × 160 × 980 mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας SUS304 (Κορυφή: 1,2mm / Σώμα: 0,9mm) |
| Πάνελ πόρτας | 15mm διαφανές ακρυλικό με φωτισμό RGB |
| Σύστημα κίνησης | Μηχανισμός πύλης με πτερύγια χωρίς ψήκτρες |
| Ελεγκτής | Πλακέτα ελέγχου χωρίς ψήκτρες 1v2 |
| Αισθητήρες υπερύθρων | 6 ζεύγη |
| Τροφοδοτικό | 24V 150W |
| Ρυθμός διέλευσης | 35-50 άτομα ανά λεπτό |
| Βαθμολογία IP | IP4X |
| Υγρασία λειτουργίας | ≤90% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Διαστάσεις | 1400 × 160 × 980 mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας SUS304 (Κορυφή: 1,2mm / Σώμα: 0,9mm) |
| Πάνελ πόρτας | 15mm διαφανές ακρυλικό με φωτισμό RGB |
| Σύστημα κίνησης | Μηχανισμός πύλης με πτερύγια χωρίς ψήκτρες |
| Ελεγκτής | Πλακέτα ελέγχου χωρίς ψήκτρες 1v2 |
| Αισθητήρες υπερύθρων | 6 ζεύγη |
| Τροφοδοτικό | 24V 150W |
| Ρυθμός διέλευσης | 35-50 άτομα ανά λεπτό |
| Βαθμολογία IP | IP4X |
| Υγρασία λειτουργίας | ≤90% (χωρίς συμπύκνωση) |