| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA2218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: Κράμα αλουμινίου 8mm Περίβλημα: Κράμα αλουμινίου 3mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Πύλη φραγμού πτερύγων χωρίς ψήκτρες Πάνελ πόρτας: Διαφανές ακρυλικό 15mm Διάδρομος διέλευσης: 550mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου χωρίς ψήκτρες Κινητήρας: DC χωρίς ψήκτρες 30K 40W Αισθητήρας IR: 6 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 150W |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m Μαύρο τερματικό MX3.0 και στα δύο άκρα Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 660 × 360 × 1020 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA2218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: Κράμα αλουμινίου 8mm Περίβλημα: Κράμα αλουμινίου 3mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: Πύλη φραγμού πτερύγων χωρίς ψήκτρες Πάνελ πόρτας: Διαφανές ακρυλικό 15mm Διάδρομος διέλευσης: 550mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Πίνακας ελέγχου χωρίς ψήκτρες Κινητήρας: DC χωρίς ψήκτρες 30K 40W Αισθητήρας IR: 6 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 150W |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m Μαύρο τερματικό MX3.0 και στα δύο άκρα Καλώδιο δικτύου: 5m Και τα δύο άκρα με κρυστάλλινες άκρες |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 660 × 360 × 1020 |