|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Το περίγραμμα του προϊόντος σχηματίζεται μετά την πίεση της ανοξείδωτης πλάκας. Το σχήμα χαρακτηρίζεται από ευχάριστη εμφάνιση, καλή όψη, ανοξείδωτο και ανθεκτικό. Το σύστημα παρέχεται με τυπική ηλεκτρική διεπαφή και ενσωματώνεται εύκολα στο προϊόν με δυνατότητες ανάγνωσης/εγγραφής. Ένα ειδικό σύστημα ελέγχου είναι εξοπλισμένο στο προϊόν για να καλύψει την απαίτηση πυρασφάλειας, ώστε να διασφαλίζεται η ομαλή ροή διέλευσης, πραγματοποιώντας έγκαιρη εκτροπή επιβατών. Το προϊόν χαρακτηρίζεται από σταθερή απόδοση, ασφαλές και αξιόπιστο, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε μέρη όπου η ροή επιβατών είναι μεγάλη και απαιτείται παρακολούθηση, όπως σταθμοί, λιμάνια και ξενώνες.
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διαστάσεις | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοτικό | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC brushed |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Αυτοέλεγχος και συναγερμός
2. Μικρός θόρυβος ή μηχανική πρόσκρουση για τους πεζούς.
3. Πολλαπλές επιλογές χρήσης εντός του μενού ελέγχου είναι οι εξής.
Η μονάδα είναι αμφίδρομη και μπορεί να κλειδωθεί ή να ανοίξει προς οποιαδήποτε κατεύθυνση, καθιστώντας τη χρήση της ευέλικτη.
Αμφίδρομη ανάγνωση κάρτας για τον έλεγχο και την καταγραφή των κινήσεων εισόδου και εξόδου ανά πάσα στιγμή.
Είσοδος με ανάγνωση κάρτας και ελεύθερη έξοδος. Ελεύθερη είσοδος και ελεύθερη έξοδος. Χρησιμοποιείται μόνο ως μετρητής.
Είσοδος με ανάγνωση κάρτας και χωρίς έξοδο.
Χωρίς είσοδο και ελεύθερη έξοδος.
4. Ασφαλής σε περίπτωση απώλειας ρεύματος. Ο μηχανισμός θα ανοίξει αυτόματα.
5. Τυπική ηλεκτρική διεπαφή RS485 για σύνδεση αναγνωστών καρτών ασφαλείας ή proximity. Μπορεί να τοποθετηθεί εργοστασιακά
Ή στον χώρο από τον εργολάβο ασφαλείας σας.
6. Περιλαμβάνεται αυτόματος μετρητής κινήσεων. Διατίθεται προαιρετική οθόνη LED για την εμφάνιση της μέτρησης ανά πάσα στιγμή, εάν
Απαιτείται. Αυτό είναι εξαιρετικό για την καταμέτρηση περιοδικών κινήσεων από το τοπικό προσωπικό.
7. Η οθόνη LED στην κορυφή δείχνει τις επιτρεπόμενες κατευθύνσεις διέλευσης.
8. Εύκολη εγκατάσταση και δωρεάν συντήρηση
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα και βραχίονας: Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2. Πτερύγιο PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης/βαριά συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Το περίγραμμα του προϊόντος σχηματίζεται μετά την πίεση της ανοξείδωτης πλάκας. Το σχήμα χαρακτηρίζεται από ευχάριστη εμφάνιση, καλή όψη, ανοξείδωτο και ανθεκτικό. Το σύστημα παρέχεται με τυπική ηλεκτρική διεπαφή και ενσωματώνεται εύκολα στο προϊόν με δυνατότητες ανάγνωσης/εγγραφής. Ένα ειδικό σύστημα ελέγχου είναι εξοπλισμένο στο προϊόν για να καλύψει την απαίτηση πυρασφάλειας, ώστε να διασφαλίζεται η ομαλή ροή διέλευσης, πραγματοποιώντας έγκαιρη εκτροπή επιβατών. Το προϊόν χαρακτηρίζεται από σταθερή απόδοση, ασφαλές και αξιόπιστο, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε μέρη όπου η ροή επιβατών είναι μεγάλη και απαιτείται παρακολούθηση, όπως σταθμοί, λιμάνια και ξενώνες.
| Τεχνικά Δεδομένα | Y248 |
| Διαστάσεις | 1200x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | 550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοτικό | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC brushed |
| Καθαρό βάρος | Μονή κίνηση 50KG / Διπλή κίνηση 65KG |
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Αυτοέλεγχος και συναγερμός
2. Μικρός θόρυβος ή μηχανική πρόσκρουση για τους πεζούς.
3. Πολλαπλές επιλογές χρήσης εντός του μενού ελέγχου είναι οι εξής.
Η μονάδα είναι αμφίδρομη και μπορεί να κλειδωθεί ή να ανοίξει προς οποιαδήποτε κατεύθυνση, καθιστώντας τη χρήση της ευέλικτη.
Αμφίδρομη ανάγνωση κάρτας για τον έλεγχο και την καταγραφή των κινήσεων εισόδου και εξόδου ανά πάσα στιγμή.
Είσοδος με ανάγνωση κάρτας και ελεύθερη έξοδος. Ελεύθερη είσοδος και ελεύθερη έξοδος. Χρησιμοποιείται μόνο ως μετρητής.
Είσοδος με ανάγνωση κάρτας και χωρίς έξοδο.
Χωρίς είσοδο και ελεύθερη έξοδος.
4. Ασφαλής σε περίπτωση απώλειας ρεύματος. Ο μηχανισμός θα ανοίξει αυτόματα.
5. Τυπική ηλεκτρική διεπαφή RS485 για σύνδεση αναγνωστών καρτών ασφαλείας ή proximity. Μπορεί να τοποθετηθεί εργοστασιακά
Ή στον χώρο από τον εργολάβο ασφαλείας σας.
6. Περιλαμβάνεται αυτόματος μετρητής κινήσεων. Διατίθεται προαιρετική οθόνη LED για την εμφάνιση της μέτρησης ανά πάσα στιγμή, εάν
Απαιτείται. Αυτό είναι εξαιρετικό για την καταμέτρηση περιοδικών κινήσεων από το τοπικό προσωπικό.
7. Η οθόνη LED στην κορυφή δείχνει τις επιτρεπόμενες κατευθύνσεις διέλευσης.
8. Εύκολη εγκατάσταση και δωρεάν συντήρηση
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα και βραχίονας: Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2. Πτερύγιο PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()