|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | Συνεχώς βουρτσισμένα |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
Το όμορφο Speed Gate Speed1 είναι το πιο λεπτό μοτοκινητοποιημένο οπτικό τερνικό διαθέσιμο.Οι στρογγυλεμένες γραμμές και τα διαφανή υλικά του κυκλώματος βελτιώνουν την εμφάνιση οποιουδήποτε λόμπι ή χώρου εισόδου και παρέχουν εξαιρετικές οπτικές γραμμές για τους υπηρέτες ή τους φρουρούς σε περίπτωση περιστατικών ασφαλείας ή έκτακτης ανάγκης.
Τα κεντρικά ντουλάπια επέκτασης έχουν τις ίδιες διαστάσεις με τα τερματικά ντουλάπια, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου σε διαμορφώσεις πολλαπλών λωρίδων.Το οπτικό γύρισμα Speed1 διατηρεί τις ίδιες διαστάσεις του ντουλαπιού, ακόμη και όταν παρέχει πλάτους διαδρόμου που συμμορφώνονται με το ADAΤα πλαίσια φραγμών μπορούν να παραγγέλνονται σε τρία ύψη (900 mm, 1200 mm ή 1800 mm) ώστε να ανταποκρίνονται καλύτερα στις λειτουργικές απαιτήσεις.
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Η συμπαγή ηλεκτρική και μηχανική σχεδίαση με μοναδική κίνηση που εξασφαλίζει την αντοχή του προϊόντος και την αθόρυβη λειτουργία, καθώς και ο μηχανισμός αυτοκλείδωσής του μπορούν επίσης να προστατεύσουν καλά την ασφάλεια ελέγχου πρόσβασης.
2Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN έχουν αυτόματη ανίχνευση δυσλειτουργιών, η οποία θα είναι βολική για τον πελάτη να τηρεί και να λειτουργεί.
3. WEJOIN φλαπ φράγματα έχουν πρόσβαση διεπαφή που είναι διαθέσιμα για στεγνή επαφή και διακόπτης συνδέσεις σήματος.Σαν αναγνώστης καρτών., σύστημα εισιτηρίων, σύστημα εικονικών κλπ.
4Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN έχουν λειτουργία αυτοματοποιημένης καθυστέρησης κλεισίματος, αφού ανοίξουν οι φλαπ εάν δεν περάσει κανένας πεζός σε καθορισμένο χρόνο.Το σύστημα θα ακυρώσει την παραγγελία και ο χρόνος κλεισίματος αυτόματης καθυστέρησης ρυθμίζεταιΤο κουμπί 1 και το κουμπί 2 μπορούν να ρυθμίσουν το χρόνο λήξης της καθυστέρησης.
5Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN μπορούν να ενσωματωθούν με συσκευή ελέγχου πυρός, η οποία επιτρέπει την απελευθέρωση σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης για λόγους ασφαλείας.
6Οι φραγμοί φλαπ φραγμών WEJOIN έχουν ηχητικό και οπτικό συναγερμό σε περίπτωση μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης, το οποίο μπορεί να ενισχύσει την ασφάλεια της εισόδου.
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1..οικισμός και βραχίονα: κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 o AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100~240v |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | Συνεχώς βουρτσισμένα |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
Το όμορφο Speed Gate Speed1 είναι το πιο λεπτό μοτοκινητοποιημένο οπτικό τερνικό διαθέσιμο.Οι στρογγυλεμένες γραμμές και τα διαφανή υλικά του κυκλώματος βελτιώνουν την εμφάνιση οποιουδήποτε λόμπι ή χώρου εισόδου και παρέχουν εξαιρετικές οπτικές γραμμές για τους υπηρέτες ή τους φρουρούς σε περίπτωση περιστατικών ασφαλείας ή έκτακτης ανάγκης.
Τα κεντρικά ντουλάπια επέκτασης έχουν τις ίδιες διαστάσεις με τα τερματικά ντουλάπια, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου σε διαμορφώσεις πολλαπλών λωρίδων.Το οπτικό γύρισμα Speed1 διατηρεί τις ίδιες διαστάσεις του ντουλαπιού, ακόμη και όταν παρέχει πλάτους διαδρόμου που συμμορφώνονται με το ADAΤα πλαίσια φραγμών μπορούν να παραγγέλνονται σε τρία ύψη (900 mm, 1200 mm ή 1800 mm) ώστε να ανταποκρίνονται καλύτερα στις λειτουργικές απαιτήσεις.
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Η συμπαγή ηλεκτρική και μηχανική σχεδίαση με μοναδική κίνηση που εξασφαλίζει την αντοχή του προϊόντος και την αθόρυβη λειτουργία, καθώς και ο μηχανισμός αυτοκλείδωσής του μπορούν επίσης να προστατεύσουν καλά την ασφάλεια ελέγχου πρόσβασης.
2Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN έχουν αυτόματη ανίχνευση δυσλειτουργιών, η οποία θα είναι βολική για τον πελάτη να τηρεί και να λειτουργεί.
3. WEJOIN φλαπ φράγματα έχουν πρόσβαση διεπαφή που είναι διαθέσιμα για στεγνή επαφή και διακόπτης συνδέσεις σήματος.Σαν αναγνώστης καρτών., σύστημα εισιτηρίων, σύστημα εικονικών κλπ.
4Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN έχουν λειτουργία αυτοματοποιημένης καθυστέρησης κλεισίματος, αφού ανοίξουν οι φλαπ εάν δεν περάσει κανένας πεζός σε καθορισμένο χρόνο.Το σύστημα θα ακυρώσει την παραγγελία και ο χρόνος κλεισίματος αυτόματης καθυστέρησης ρυθμίζεταιΤο κουμπί 1 και το κουμπί 2 μπορούν να ρυθμίσουν το χρόνο λήξης της καθυστέρησης.
5Οι φραγμοί φλαπ WEJOIN μπορούν να ενσωματωθούν με συσκευή ελέγχου πυρός, η οποία επιτρέπει την απελευθέρωση σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης για λόγους ασφαλείας.
6Οι φραγμοί φλαπ φραγμών WEJOIN έχουν ηχητικό και οπτικό συναγερμό σε περίπτωση μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης, το οποίο μπορεί να ενισχύσει την ασφάλεια της εισόδου.
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1..οικισμός και βραχίονα: κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 o AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()