| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213L |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Υλικό | 1.5mm SPCC με επίστρωση σκόνης |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας χωρίς βούρτσα Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές ακρυλικό Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: 1V2 Χωρίς βούρτσοι Κινητήρας: συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα 60K 40W Αισθητήρας υπέρυθρων: 6 ζεύγη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 150W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα/λεπτο |
| Π.Ε. | IP4X |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213L |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Υλικό | 1.5mm SPCC με επίστρωση σκόνης |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: Πύλη ταχύτητας χωρίς βούρτσα Πίνακας πόρτας: 10mm Διαφανές ακρυλικό Διάδρομος διέλευσης: 600-900 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: 1V2 Χωρίς βούρτσοι Κινητήρας: συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα 60K 40W Αισθητήρας υπέρυθρων: 6 ζεύγη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 150W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα/λεπτο |
| Π.Ε. | IP4X |