|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
1Η Swing Barrier Gate έχει σχεδιαστεί ειδικά για άτομα με αναπηρίες. Έχει ένα καινοτόμο σχεδιασμό για να επιτρέπει ταχύτερη και ευκολότερη διέλευση και να ταιριάζει σε στενούς χώρους.Το ντουλάπι του σχεδιάστηκε για να αντέχει στο χτύπημα από αναπηρικές καρέκλες και καροτσάκιαΜπορεί να λειτουργεί είτε σε 1 X 90° είτε σε 2 X 90° διμερή λειτουργία.Αυτές οι πύλες χρησιμοποιούνται επίσης για να συμπληρώσουν το γύρισμα και οπτικά γύρισμα μας ειδικά όπου η διέλευση των μεγαλύτερων αντικειμένων απαιτείταιΜε ένα άνοιγμα έως και 900 mm, είδη όπως αναπηρικές καρέκλες, καροτσάκια και υπερμεγέθη πακέτα μπορούν εύκολα να φιλοξενηθούν.
2. Swing Barrier Gate είναι κατάλληλη τόσο για εσωτερικούς όσο και για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί άγρια στο μέρος όπου απαιτείται ευφυής διαχείριση, όπως σταθμός, λιμάνι, μετρό, εργοστάσιο, αρχοντικό,έξυπνη κοινότητα, ξενοδοχείο, κλαμπ, αγορά, επιχείρηση και ίδρυμα κλπ.
3Το σύστημα αυτό, το οποίο χαρακτηρίζεται από διπλή κατεύθυνση διέλευσης που δεν διαθέτει το σύστημα emporium, διευρύνει το εύρος χρήσης του και βελτιώνει την επεκτασιμότητά του.Διαμόρφωση λειτουργίαςΔιπλή πύλη ανοίγματος.
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανή | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 40k20w |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
| Εισαγωγή | 12v ξηρή επαφή |
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Λειτουργία συναγερμού
Αν διαβάζονται μη εξουσιοδοτημένες κάρτες, το οπτικό τερματοφύλακα θα συναγερθεί.
2- Διοπτική και αυτοπραγματοποίηση.
Κάθε διάδρομος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για είσοδο και έξοδο.
3Μια κάρτα διαβάζεται, ένας επιβάτης περνάει.
Μια κάρτα που διαβάζεται και ένας επιβάτης που περνάει για να αποφευχθεί ένας επιβάτης που περνάει με δύο κάρτες που διαβάζονται.
4- Γρήγορο πέρασμα.
Κατά τη διάρκεια των ωρών αιχμής της εργασίας και εκτός εργασίας, η αυτόματη ανάγνωση κάρτας με δύο σημεία επιτρέπει 150 φορές πέραση και η ανάγνωση κάρτας με δύο σημεία επιτρέπει 120 φορές πέραση.
5. Διαχείριση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο
Αυτοκίνητα στατιστικά, αποθήκευση αρχείων ανάγνωσης κάρτας σε πραγματικό χρόνο για διαχείριση του χρόνου παρακολούθησης
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1Κουτί και βραχίονα: κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | Y248 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
1Η Swing Barrier Gate έχει σχεδιαστεί ειδικά για άτομα με αναπηρίες. Έχει ένα καινοτόμο σχεδιασμό για να επιτρέπει ταχύτερη και ευκολότερη διέλευση και να ταιριάζει σε στενούς χώρους.Το ντουλάπι του σχεδιάστηκε για να αντέχει στο χτύπημα από αναπηρικές καρέκλες και καροτσάκιαΜπορεί να λειτουργεί είτε σε 1 X 90° είτε σε 2 X 90° διμερή λειτουργία.Αυτές οι πύλες χρησιμοποιούνται επίσης για να συμπληρώσουν το γύρισμα και οπτικά γύρισμα μας ειδικά όπου η διέλευση των μεγαλύτερων αντικειμένων απαιτείταιΜε ένα άνοιγμα έως και 900 mm, είδη όπως αναπηρικές καρέκλες, καροτσάκια και υπερμεγέθη πακέτα μπορούν εύκολα να φιλοξενηθούν.
2. Swing Barrier Gate είναι κατάλληλη τόσο για εσωτερικούς όσο και για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί άγρια στο μέρος όπου απαιτείται ευφυής διαχείριση, όπως σταθμός, λιμάνι, μετρό, εργοστάσιο, αρχοντικό,έξυπνη κοινότητα, ξενοδοχείο, κλαμπ, αγορά, επιχείρηση και ίδρυμα κλπ.
3Το σύστημα αυτό, το οποίο χαρακτηρίζεται από διπλή κατεύθυνση διέλευσης που δεν διαθέτει το σύστημα emporium, διευρύνει το εύρος χρήσης του και βελτιώνει την επεκτασιμότητά του.Διαμόρφωση λειτουργίαςΔιπλή πύλη ανοίγματος.
| Τεχνικά δεδομένα | Υ248 |
| Διάσταση | 1200x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανή | Μηχανή συνεχούς ρεύματος 40k20w |
| Καθαρό βάρος | Μία κίνηση 50KG / διπλή κίνηση 65KG |
| Εισαγωγή | 12v ξηρή επαφή |
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Λειτουργία συναγερμού
Αν διαβάζονται μη εξουσιοδοτημένες κάρτες, το οπτικό τερματοφύλακα θα συναγερθεί.
2- Διοπτική και αυτοπραγματοποίηση.
Κάθε διάδρομος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για είσοδο και έξοδο.
3Μια κάρτα διαβάζεται, ένας επιβάτης περνάει.
Μια κάρτα που διαβάζεται και ένας επιβάτης που περνάει για να αποφευχθεί ένας επιβάτης που περνάει με δύο κάρτες που διαβάζονται.
4- Γρήγορο πέρασμα.
Κατά τη διάρκεια των ωρών αιχμής της εργασίας και εκτός εργασίας, η αυτόματη ανάγνωση κάρτας με δύο σημεία επιτρέπει 150 φορές πέραση και η ανάγνωση κάρτας με δύο σημεία επιτρέπει 120 φορές πέραση.
5. Διαχείριση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο
Αυτοκίνητα στατιστικά, αποθήκευση αρχείων ανάγνωσης κάρτας σε πραγματικό χρόνο για διαχείριση του χρόνου παρακολούθησης
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
ΥΛΕΙΑ
1Κουτί και βραχίονα: κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316.
2Πλακέτα PC και πυρήνας μηχανής χύτευσης
![]()
![]()
![]()