|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | B325 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T / T, L / C |
Τιμή εργοστασίου Ηλεκτρονική Πύλη Περιστροφής με Μπάρες Ασφαλείας Κορυφαίας Ποιότητας
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Η πόρτα θα παραμένει ανοιχτή αυτόματα σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
2. Η κατεύθυνση διέλευσης είναι ρυθμιζόμενη, μονής κατεύθυνσης, διπλής κατεύθυνσης.
3. Ένδειξη κατεύθυνσης LED
4. Λειτουργία αντι-τσιμπήματος
5. Αντι-ουρά, αποτρέπει την είσοδο ατόμων χωρίς επαλήθευση
6. Αποτρέπει τη διέλευση λάθος κατεύθυνσης, η διέλευση λάθος κατεύθυνσης θα ηχήσει συναγερμό με μπιπ
7. Ελεγκτής πρόσβασης RFID για στάνταρ, αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων, αναγνώστη αναγνώρισης προσώπου, αναγνώστη barcode, σύστημα κατανάλωσης προαιρετικά.
8. Συνδυασμός ανιχνευτή υπερύθρων, υποστηρίζει καταμέτρηση ατόμων, αποτρέπει την είσοδο ακολούλουθων, λειτουργία συναγερμού λάθος κατεύθυνσης.
9. Προαιρετικός ελεγκτής θερμοκρασίας, υποστηρίζει τη σωστή λειτουργία της μηχανής σε κρύο καιρό.
10. Προαιρετικός τηλεχειρισμός Bluetooth, υποστηρίζει απομακρυσμένο άνοιγμα.
11. Προαιρετική λειτουργία προστασίας από σύγκρουση, η περιστροφική πύλη ενσωματώνει κωδικοποιητή γωνίας και συμπλέκτη, μπορεί να προστατεύσει την πόρτα ενώ άτομα ή ποδήλατα τη συγκρούονται
Ποια είναι η διαφορά στη λειτουργικότητα μεταξύ πλήρως αυτόματης, ημιαυτόματης και χειροκίνητης ρύθμισης μηχανισμού;
1. Η πλήρως αυτόματη μηχανή κινείται από σύστημα κινητήρα χωρίς ψήκτρες DC, τέτοιος μηχανοκίνητος μηχανισμός χρησιμοποιεί μεγάλους και σκληρούς οδοντωτούς τροχούς, χωρίς φθορά, μικρή αντίσταση διέλευσης, επομένως είναι δύσκολο να επηρεαστεί από εξωτερική δύναμη, μπορείτε να περάσετε εύκολα με την κάρτα.
Και η δοκός πέδησης θα ανυψώνεται όταν είναι ενεργοποιημένο το ρεύμα, η δοκός θα κατεβαίνει χωρίς ρεύμα.Είναι η υψηλής ευφυΐας περιστροφική πύλη, χωρίς συντήρηση καθ' όλη τη διάρκεια ζωής, χωρίς φθορά, χαμηλού θορύβου, υψηλής ευφυΐας.
2. Η ημιαυτόματη μηχανή κινείται από το βαρύ σκληρό σύστημα, δεν έχει βοηθητική δύναμη, επομένως μπορείτε να περάσετε αφού της ασκήσετε εξωτερική δύναμη, είναι παραδοσιακή ευφυής περιστροφική πύλη.
3. Η χειροκίνητη μηχανή ρύθμισης είναι χωρίς κινητήρα και ρεύμα, είναι χειροκίνητη για να περάσουμε, μόνο προς μία κατεύθυνση.
Περιγραφή προϊόντος
| Τεχνικά Δεδομένα | B325 |
| Διαστάσεις | 1500x150x960mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | ≤900mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοσία | 100~240v |
| Τάση λειτουργίας | 24v |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 35w |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | 44ip |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC |
|
Καθαρό βάρος |
55kg |
| Είσοδος | 12v ξηρής επαφής |
Εφαρμογή προϊόντος
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | B325 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Όροι πληρωμής: | T / T, L / C |
Τιμή εργοστασίου Ηλεκτρονική Πύλη Περιστροφής με Μπάρες Ασφαλείας Κορυφαίας Ποιότητας
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Η πόρτα θα παραμένει ανοιχτή αυτόματα σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
2. Η κατεύθυνση διέλευσης είναι ρυθμιζόμενη, μονής κατεύθυνσης, διπλής κατεύθυνσης.
3. Ένδειξη κατεύθυνσης LED
4. Λειτουργία αντι-τσιμπήματος
5. Αντι-ουρά, αποτρέπει την είσοδο ατόμων χωρίς επαλήθευση
6. Αποτρέπει τη διέλευση λάθος κατεύθυνσης, η διέλευση λάθος κατεύθυνσης θα ηχήσει συναγερμό με μπιπ
7. Ελεγκτής πρόσβασης RFID για στάνταρ, αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων, αναγνώστη αναγνώρισης προσώπου, αναγνώστη barcode, σύστημα κατανάλωσης προαιρετικά.
8. Συνδυασμός ανιχνευτή υπερύθρων, υποστηρίζει καταμέτρηση ατόμων, αποτρέπει την είσοδο ακολούλουθων, λειτουργία συναγερμού λάθος κατεύθυνσης.
9. Προαιρετικός ελεγκτής θερμοκρασίας, υποστηρίζει τη σωστή λειτουργία της μηχανής σε κρύο καιρό.
10. Προαιρετικός τηλεχειρισμός Bluetooth, υποστηρίζει απομακρυσμένο άνοιγμα.
11. Προαιρετική λειτουργία προστασίας από σύγκρουση, η περιστροφική πύλη ενσωματώνει κωδικοποιητή γωνίας και συμπλέκτη, μπορεί να προστατεύσει την πόρτα ενώ άτομα ή ποδήλατα τη συγκρούονται
Ποια είναι η διαφορά στη λειτουργικότητα μεταξύ πλήρως αυτόματης, ημιαυτόματης και χειροκίνητης ρύθμισης μηχανισμού;
1. Η πλήρως αυτόματη μηχανή κινείται από σύστημα κινητήρα χωρίς ψήκτρες DC, τέτοιος μηχανοκίνητος μηχανισμός χρησιμοποιεί μεγάλους και σκληρούς οδοντωτούς τροχούς, χωρίς φθορά, μικρή αντίσταση διέλευσης, επομένως είναι δύσκολο να επηρεαστεί από εξωτερική δύναμη, μπορείτε να περάσετε εύκολα με την κάρτα.
Και η δοκός πέδησης θα ανυψώνεται όταν είναι ενεργοποιημένο το ρεύμα, η δοκός θα κατεβαίνει χωρίς ρεύμα.Είναι η υψηλής ευφυΐας περιστροφική πύλη, χωρίς συντήρηση καθ' όλη τη διάρκεια ζωής, χωρίς φθορά, χαμηλού θορύβου, υψηλής ευφυΐας.
2. Η ημιαυτόματη μηχανή κινείται από το βαρύ σκληρό σύστημα, δεν έχει βοηθητική δύναμη, επομένως μπορείτε να περάσετε αφού της ασκήσετε εξωτερική δύναμη, είναι παραδοσιακή ευφυής περιστροφική πύλη.
3. Η χειροκίνητη μηχανή ρύθμισης είναι χωρίς κινητήρα και ρεύμα, είναι χειροκίνητη για να περάσουμε, μόνο προς μία κατεύθυνση.
Περιγραφή προϊόντος
| Τεχνικά Δεδομένα | B325 |
| Διαστάσεις | 1500x150x960mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | ≤900mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοσία | 100~240v |
| Τάση λειτουργίας | 24v |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 35w |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | 44ip |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Ηλεκτρομαγνητική κίνηση | DC |
|
Καθαρό βάρος |
55kg |
| Είσοδος | 12v ξηρής επαφής |
Εφαρμογή προϊόντος
![]()
![]()
![]()