| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA6218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 600×300×980 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: κράμα αλουμινίου 8mm Περίβλημα: κράμα αλουμινίου 3mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: πύλη ολίσθησης servo Πάνελ πόρτας: διαφανές ακρυλικό 10mm Διάδρομος διέλευσης: 550mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: ενσωματωμένη πλακέτα οδηγού servo Κινητήρας: κινητήρας χωρίς ψήκτρες servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: 6 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m με κρυστάλλινες άκρες και στις δύο πλευρές |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 660×360×1040 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA6218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | 600×300×980 (mm) |
| Σασί | Κορυφαίο κάλυμμα: κράμα αλουμινίου 8mm Περίβλημα: κράμα αλουμινίου 3mm |
| Κίνηση | Μηχανισμός: πύλη ολίσθησης servo Πάνελ πόρτας: διαφανές ακρυλικό 10mm Διάδρομος διέλευσης: 550mm |
| Ηλεκτρονικός Έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: ενσωματωμένη πλακέτα οδηγού servo Κινητήρας: κινητήρας χωρίς ψήκτρες servo 40:1 100W Αισθητήρας IR: 6 ζεύγη Διακόπτης αέρα: 2P |
| Τροφοδοτικό | 24V 500W / 12V 3A |
| Αξεσουάρ | Καλώδιο σύνδεσης: 5m 2×1.0m² RVV Καλώδιο δικτύου: 5m με κρυστάλλινες άκρες και στις δύο πλευρές |
| Συσκευασία | Βαμβάκι μαργαριταριού: Πλήρως ενσωματωμένο προστατευτικό βαμβάκι Χαρτοκιβώτιο: 660×360×1040 |