|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | YL121 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Οι περιστρεφόμενες πύλες Turboo προσφέρουν μια συμπαγή, οικονομικά αποδοτική, γρήγορη λειτουργία, εύκολη στη χρήση, αξιόπιστη λύση εισόδου για εσωτερική ή εξωτερική χρήση σε περιοχές με μεγάλη και συνεχή ροή ανθρώπων.
Τα πλεονεκτήματα της χρήσης ενός περιστρεφόμενου συστήματος σε σύγκριση με μια συμβατική πύλη περιλαμβάνουν την καλύτερη αξιοποίηση του ανθρώπινου δυναμικού, την αυξημένη αξιοπιστία και τη βελτιωμένη ασφάλεια. Αυτός ο μηχανισμός επιτρέπει σε έναν μόνο υπάλληλο να εισέλθει στις εγκαταστάσεις μόνο μετά από επαλήθευση μέσω της Μονάδας Ελέγχου Πρόσβασης που είναι ενσωματωμένη στο περιστρεφόμενο σύστημα.
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Πλήρως αδιάβροχο κουτί από κράμα αλουμινίου ή ανοξείδωτο χάλυβα, σε σύγκριση με τη λειτουργία διέλευσης του φτερωτού φρένου και άλλου εξοπλισμού διέλευσης πεζών, η πύλη τριών κυλίνδρων είναι πιο οικονομική.
2, Με εξατομικευμένη διεπαφή εγκατάστασης (όπως αναγνώστη κάρτας). Η εγκατάσταση φωτεινής ένδειξης
διασφαλίζει ότι ο εξοπλισμός ελέγχου πύλης του ολοκληρωτή συστήματος είναι απλός και βολικός κατά την εγκατάσταση.
3. Η κίνηση του περιστρεφόμενου συστήματος τριών μπαρών διαθέτει αυτόματο ρυθμιστικό υδραυλικό αποσβεστήρα κραδασμών, και ο ήχος είναι πολύ χαμηλός όταν χρησιμοποιείται το φρένο τριών μπαρών. Χωρίς κρούση, η ράβδος φρένου επιβραδύνει αυτόματα προς το κέντρο. Η επιφάνεια του πυρήνα είναι επιχρωμιωμένη με κίτρινο διχρωμικό.
4. Μπορεί να προγραμματιστεί με έλεγχο πύλης, έλεγχο μιας ή δύο κατευθύνσεων (ορίζεται από τον χρήστη).
ΤΡΟΠΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Διπλή μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
| Τεχνικά Δεδομένα | YL121 |
| Διαστάσεις | 480x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | ≤550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοσία | 240V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός περιστρεφόμενου συστήματος τριών μπαρών με ενσωματωμένο σύστημα κατά της διέλευσης (με υδραυλικό αποσβεστήρα) |
| Καθαρό βάρος | 26kg |
| Είσοδος | ξηρή επαφή |
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | YL121 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Οι περιστρεφόμενες πύλες Turboo προσφέρουν μια συμπαγή, οικονομικά αποδοτική, γρήγορη λειτουργία, εύκολη στη χρήση, αξιόπιστη λύση εισόδου για εσωτερική ή εξωτερική χρήση σε περιοχές με μεγάλη και συνεχή ροή ανθρώπων.
Τα πλεονεκτήματα της χρήσης ενός περιστρεφόμενου συστήματος σε σύγκριση με μια συμβατική πύλη περιλαμβάνουν την καλύτερη αξιοποίηση του ανθρώπινου δυναμικού, την αυξημένη αξιοπιστία και τη βελτιωμένη ασφάλεια. Αυτός ο μηχανισμός επιτρέπει σε έναν μόνο υπάλληλο να εισέλθει στις εγκαταστάσεις μόνο μετά από επαλήθευση μέσω της Μονάδας Ελέγχου Πρόσβασης που είναι ενσωματωμένη στο περιστρεφόμενο σύστημα.
Χαρακτηριστικά και Οφέλη
1. Πλήρως αδιάβροχο κουτί από κράμα αλουμινίου ή ανοξείδωτο χάλυβα, σε σύγκριση με τη λειτουργία διέλευσης του φτερωτού φρένου και άλλου εξοπλισμού διέλευσης πεζών, η πύλη τριών κυλίνδρων είναι πιο οικονομική.
2, Με εξατομικευμένη διεπαφή εγκατάστασης (όπως αναγνώστη κάρτας). Η εγκατάσταση φωτεινής ένδειξης
διασφαλίζει ότι ο εξοπλισμός ελέγχου πύλης του ολοκληρωτή συστήματος είναι απλός και βολικός κατά την εγκατάσταση.
3. Η κίνηση του περιστρεφόμενου συστήματος τριών μπαρών διαθέτει αυτόματο ρυθμιστικό υδραυλικό αποσβεστήρα κραδασμών, και ο ήχος είναι πολύ χαμηλός όταν χρησιμοποιείται το φρένο τριών μπαρών. Χωρίς κρούση, η ράβδος φρένου επιβραδύνει αυτόματα προς το κέντρο. Η επιφάνεια του πυρήνα είναι επιχρωμιωμένη με κίτρινο διχρωμικό.
4. Μπορεί να προγραμματιστεί με έλεγχο πύλης, έλεγχο μιας ή δύο κατευθύνσεων (ορίζεται από τον χρήστη).
ΤΡΟΠΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Διπλή μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
| Τεχνικά Δεδομένα | YL121 |
| Διαστάσεις | 480x280x980mm |
| Χρόνος ξεκλειδώματος | 0.2s |
| Πλάτος διέλευσης | ≤550mm |
| Ρυθμός διέλευσης | 35p/m |
| Τροφοδοσία | 240V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός περιστρεφόμενου συστήματος τριών μπαρών με ενσωματωμένο σύστημα κατά της διέλευσης (με υδραυλικό αποσβεστήρα) |
| Καθαρό βάρος | 26kg |
| Είσοδος | ξηρή επαφή |
![]()
![]()
![]()