|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | Negotiate |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Πύλη Τρίποδου Περιστροφικής Διάβασης Ελέγχου Πρόσβασης με Κάρτα RFID IC, Πλάτος Διάβασης 550mm, Ύψος Μέσης, Τροφοδοσία AC100-240V
Η περιστροφική πύλη τρίποδου L129 είναι μια πύλη διέλευσης με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά τη μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της περιστροφικής πύλης τρίποδου είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφα, δεν πέφτουν εύκολα, με δυνατότητα προστασίας από σκόνη και νερό, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διάβασης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Αισθητήρας Υπέρυθρων: | Δ/Υ |
| Ρυθμός Διέλευσης: | 30-35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοσία: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος Ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΤΡΟΠΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ:
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερη ή κλειδωμένη
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | Negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Πύλη Τρίποδου Περιστροφικής Διάβασης Ελέγχου Πρόσβασης με Κάρτα RFID IC, Πλάτος Διάβασης 550mm, Ύψος Μέσης, Τροφοδοσία AC100-240V
Η περιστροφική πύλη τρίποδου L129 είναι μια πύλη διέλευσης με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά τη μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της περιστροφικής πύλης τρίποδου είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφα, δεν πέφτουν εύκολα, με δυνατότητα προστασίας από σκόνη και νερό, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διάβασης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Αισθητήρας Υπέρυθρων: | Δ/Υ |
| Ρυθμός Διέλευσης: | 30-35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοσία: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος Ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΤΡΟΠΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ:
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερη ή κλειδωμένη
![]()
![]()
![]()