| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA1218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Τάξι | Επάνω κάλυμμα: 8mm κράμα αλουμινίου Κουτί: 3mm κράμα αλουμινίου |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: ημιαυτόματο ανθυποβρύχιο πίσω στριπόδ (με πίεση πετρελαίου) Διάδρομος διέλευσης: 550 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τρία τυποποιημένα πλακάκια πύλης κυλίνδρων Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 660 × 360 × 1020 |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LA1218 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Τάξι | Επάνω κάλυμμα: 8mm κράμα αλουμινίου Κουτί: 3mm κράμα αλουμινίου |
| Μετακίνηση | Μηχανισμός: ημιαυτόματο ανθυποβρύχιο πίσω στριπόδ (με πίεση πετρελαίου) Διάδρομος διέλευσης: 550 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Πίνακας ελέγχου: Τρία τυποποιημένα πλακάκια πύλης κυλίνδρων Διακόπτης αέρα: 2P |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Πακέτο | Μαργαριταρένιο βαμβάκι: προστατευτικό βαμβάκι πλήρως ενσωματωμένο Καρτόνι: 660 × 360 × 1020 |