|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LV129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ημιαυτόματο Σύστημα Ελέγχου Πρόσβασης RFID με Τρίποδο Τουρνικέ και Μπάρες που Κατεβαίνουν
Τα τρίποδα τουρνικέ προσφέρουν μια αξιόπιστη και αποτελεσματική μέθοδο για να διασφαλιστεί ότι μόνο εξουσιοδοτημένοι χρήστες επιτρέπονται στην πρόσβαση σε κάθε χώρο ενός κτιρίου.Το τουρνικέ LV129 με μπάρες που κατεβαίνουν είναι ένα ελκυστικό τρίποδο τουρνικέ που μπορεί εύκολα να διαχειριστεί υψηλό όγκο και δύσκολες συνθήκες. Η συμπαγής μονάδα καθιστά απλή την κατασκευή μιας διάταξης πολλαπλών λωρίδων, ενώ η ποικιλία χρωμάτων σας επιτρέπει να ταιριάξετε αυτό το τουρνικέ τέλεια με το λόμπι ή την επωνυμία σας.
| Αριθμός Μοντέλου: | LV129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 480*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 23kg |
| Υλικό: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα 1mm 304 SUS |
| Κίνηση: | Τρίποδο Τουρνικέ με Μορφοποιημένη Προστασία από Ουρές |
| Ρυθμός διέλευσης: | 30-35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Τάση Λειτουργίας: | 24V(DC) |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας: | 35w |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος Ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα: Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316
2. Μπάρες: Ακρυλικό, PC, πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | LV129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ημιαυτόματο Σύστημα Ελέγχου Πρόσβασης RFID με Τρίποδο Τουρνικέ και Μπάρες που Κατεβαίνουν
Τα τρίποδα τουρνικέ προσφέρουν μια αξιόπιστη και αποτελεσματική μέθοδο για να διασφαλιστεί ότι μόνο εξουσιοδοτημένοι χρήστες επιτρέπονται στην πρόσβαση σε κάθε χώρο ενός κτιρίου.Το τουρνικέ LV129 με μπάρες που κατεβαίνουν είναι ένα ελκυστικό τρίποδο τουρνικέ που μπορεί εύκολα να διαχειριστεί υψηλό όγκο και δύσκολες συνθήκες. Η συμπαγής μονάδα καθιστά απλή την κατασκευή μιας διάταξης πολλαπλών λωρίδων, ενώ η ποικιλία χρωμάτων σας επιτρέπει να ταιριάξετε αυτό το τουρνικέ τέλεια με το λόμπι ή την επωνυμία σας.
| Αριθμός Μοντέλου: | LV129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 480*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 23kg |
| Υλικό: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα 1mm 304 SUS |
| Κίνηση: | Τρίποδο Τουρνικέ με Μορφοποιημένη Προστασία από Ουρές |
| Ρυθμός διέλευσης: | 30-35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Τάση Λειτουργίας: | 24V(DC) |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας: | 35w |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος Ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
ΥΛΙΚΑ
1. Περίβλημα: Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 ή AISI316
2. Μπάρες: Ακρυλικό, PC, πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα.
![]()
![]()
![]()
![]()