| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Μέγεθος | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Υλικό | SUS304 Σώμα 0,9 mm + ανώτερο κάλυμμα 1,2 mm |
| Μετακίνηση | Στενό ημι-αυτόματο τροχονόμετρο τρίποδου με υδραυλικό αποσβεστήρα Διάμετρος διέλευσης: 550 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Τρία τυπικά πίνακα ελέγχου πύλης κυλίνδρων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα/λεπτο |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP4X |
| Η υγρασία | ≤ 90% Καμία συμπύκνωση |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1216 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Μέγεθος | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Υλικό | SUS304 Σώμα 0,9 mm + ανώτερο κάλυμμα 1,2 mm |
| Μετακίνηση | Στενό ημι-αυτόματο τροχονόμετρο τρίποδου με υδραυλικό αποσβεστήρα Διάμετρος διέλευσης: 550 mm |
| Ηλεκτρονικός έλεγχος | Τρία τυπικά πίνακα ελέγχου πύλης κυλίνδρων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα/λεπτο |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP4X |
| Η υγρασία | ≤ 90% Καμία συμπύκνωση |