| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1219 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 280 × 260 × 980 mm |
| Υλικό | 1.5mm SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό ράβδου | 0.9mm SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μηχανισμός | Στενό ημιαυτόματο τρίποδο με αντιαποδρομική τροχιά |
| Ελεγκτής | Τρία στρώματα τυπικής πλάκας θύρας |
| Αισθητήρας υπέρυθρων | Τυπική διαμόρφωση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα ανά λεπτό |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP4X |
| Η υγρασία | ≤ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | ES1219 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 280 × 260 × 980 mm |
| Υλικό | 1.5mm SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό ράβδου | 0.9mm SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μηχανισμός | Στενό ημιαυτόματο τρίποδο με αντιαποδρομική τροχιά |
| Ελεγκτής | Τρία στρώματα τυπικής πλάκας θύρας |
| Αισθητήρας υπέρυθρων | Τυπική διαμόρφωση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Ποσοστό επιτυχίας | 35-50 άτομα ανά λεπτό |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP4X |
| Η υγρασία | ≤ 90% (χωρίς συμπύκνωση) |