|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | YL121 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά δεδομένα | ΥΛ121 |
| Διάσταση | 480x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Τυλιγμένο γύρισμα τρίποδου (με υδραυλικό αποσβεστήρα) |
| Καθαρό βάρος | 26 κιλά |
| Εισαγωγή | Σχετική στεγνή επαφή |
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Χρησιμοποιήστε κάρτες IC, κάρτες ταυτότητας, γραμμικό κώδικα ή μαγνητικές κάρτες ως αυτόματο σύστημα ταυτοποίησης και να επιτύχετε πρόσβαση, χρέωση παρακολούθησης ή λειτουργία
2Ο δείκτης κατεύθυνσης, έδειξε ότι η πρόσβαση των πεζών στην τρέχουσα κατάσταση, και να καθοδηγήσει τους πεζούς σωστή και ομαλή διέλευση
3Η οθόνη έχει χρησιμοποιηθεί για στατιστικές και αριθμούς.
4Με φωνητικές και φωτεινές ειδοποιήσεις
5Ο συνδυασμός των αισθητήρων υπέρυθρου και της αστυνομίας με την παράνομη είσοδο σε πεζούς, την προστασία των πεζών ομαλά και την πρόληψη του καναλιού που ακολουθεί
6Διπλή λειτουργία αντι-κόψιμο, αντι-κόψιμο φωτοκυττάρων και μηχανική αντι-κόψιμο
7.Το εμπόδιο μπορεί να ρυθμιστεί για να καθυστερήσει το κλείσιμο σε 1-60s μετά από μια έγκυρη ανάγνωση της κάρτας
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | YL121 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη συσκευασία χαρτοκιβωτίων κιβωτίων βαριά |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
| Τεχνικά δεδομένα | ΥΛ121 |
| Διάσταση | 480x280x980mm |
| Ώρα ξεκλείδωσης | 0.2s |
| πλάτος διαδρόμου | 550 χιλιοστά |
| Ποσοστό ροής | 35p/m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V 50W |
| Συχνότητα | 50~60hz |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~70 °C |
| Μηχανισμός | Τυλιγμένο γύρισμα τρίποδου (με υδραυλικό αποσβεστήρα) |
| Καθαρό βάρος | 26 κιλά |
| Εισαγωγή | Σχετική στεγνή επαφή |
Χαρακτηριστικά και οφέλη
1Χρησιμοποιήστε κάρτες IC, κάρτες ταυτότητας, γραμμικό κώδικα ή μαγνητικές κάρτες ως αυτόματο σύστημα ταυτοποίησης και να επιτύχετε πρόσβαση, χρέωση παρακολούθησης ή λειτουργία
2Ο δείκτης κατεύθυνσης, έδειξε ότι η πρόσβαση των πεζών στην τρέχουσα κατάσταση, και να καθοδηγήσει τους πεζούς σωστή και ομαλή διέλευση
3Η οθόνη έχει χρησιμοποιηθεί για στατιστικές και αριθμούς.
4Με φωνητικές και φωτεινές ειδοποιήσεις
5Ο συνδυασμός των αισθητήρων υπέρυθρου και της αστυνομίας με την παράνομη είσοδο σε πεζούς, την προστασία των πεζών ομαλά και την πρόληψη του καναλιού που ακολουθεί
6Διπλή λειτουργία αντι-κόψιμο, αντι-κόψιμο φωτοκυττάρων και μηχανική αντι-κόψιμο
7.Το εμπόδιο μπορεί να ρυθμιστεί για να καθυστερήσει το κλείσιμο σε 1-60s μετά από μια έγκυρη ανάγνωση της κάρτας
Τρόποι λειτουργίας
1. Μία διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Μονή δι-κατευθυντική διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4Πάντα ελεύθερος ή κλειδωμένος.
![]()
![]()
![]()