|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Προσφορά L129 Τουρνικέ με τρίποδο, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία
Η πύλη τουρνικέ L129 με τρίποδο είναι μια πύλη διέλευσης με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά τη μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της πύλης τουρνικέ με τρίποδο είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφα, δεν πέφτουν εύκολα, με δυνατότητα προστασίας από σκόνη και νερό, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm +Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Μηχανισμός: | Μηχανισμός Τουρνικέ Τριπόδου με Μορφοποιημένη Προστασία από Ουρές (με Υδραυλικό Αποσβεστήρα) |
| Αισθητήρας Υπέρυθρων: | ΟΧΙ |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, |
Προσφορά L129 Τουρνικέ με τρίποδο, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία
Η πύλη τουρνικέ L129 με τρίποδο είναι μια πύλη διέλευσης με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά τη μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της πύλης τουρνικέ με τρίποδο είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφα, δεν πέφτουν εύκολα, με δυνατότητα προστασίας από σκόνη και νερό, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm +Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Μηχανισμός: | Μηχανισμός Τουρνικέ Τριπόδου με Μορφοποιημένη Προστασία από Ουρές (με Υδραυλικό Αποσβεστήρα) |
| Αισθητήρας Υπέρυθρων: | ΟΧΙ |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
| Χρόνος ξεκλειδώματος: | 0.2s |
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
1. Μονή διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
2. Αμφίδρομη μονή διέλευση
3. Ελεύθερη διέλευση στην καθορισμένη κατεύθυνση
4. Πάντα ελεύθερο ή κλειδωμένο
![]()
![]()
![]()