|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Ηλεκτρομηχανικός Μηχανισμός Τρίποδου Τουρνικέ για Τουρνικέ Τρίποδου
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, οπότε μπορούμε να ελέγξουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwei” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν άλλοι ανταγωνιστές.
5. Η γερμανική “Optibelt” και η αμερικανική “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα.
6. Ο φωτεινός μας δείκτης εισάγεται από αμερικανικά Bridgelux και τσιπ LED Epistar της Ταϊβάν.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Υλικό Βραχίονα: | 0.9mm SUS304 |
| Ρυθμός Διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 ℃ |
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Ηλεκτρομηχανικός Μηχανισμός Τρίποδου Τουρνικέ για Τουρνικέ Τρίποδου
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, οπότε μπορούμε να ελέγξουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwei” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν άλλοι ανταγωνιστές.
5. Η γερμανική “Optibelt” και η αμερικανική “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα.
6. Ο φωτεινός μας δείκτης εισάγεται από αμερικανικά Bridgelux και τσιπ LED Epistar της Ταϊβάν.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Κάλυμμα κορυφής 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Υλικό Βραχίονα: | 0.9mm SUS304 |
| Ρυθμός Διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 ℃ |
![]()
![]()
![]()