|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Ημιαυτόματη Αμφίδρομη Τρίποδη Περιστροφική Πύλη Αναγνώστης Barcode Τρίποδη Περιστροφική Πύλη
Η τρίποδη περιστροφική πύλη L129 είναι μια πύλη καναλιού με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της τρίποδης περιστροφικής πύλης είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφες, δεν πέφτουν εύκολα, αντοχή στη σκόνη και αδιαβροχοποίηση, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Επάνω κάλυμμα 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Υλικό Βραχίονα: | 0.9mm SUS304 |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, ώστε να μπορούμε να ελέγχουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwei” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν άλλοι ανταγωνιστές.
5. Γερμανικό “Optibelt” και Αμερικανικό “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα.
6. Ο φωτεινός μας δείκτης LED εισάγεται από αμερικανικό Bridgelux και τσιπ LED Epistar της Ταϊβάν.
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | L129 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Ημιαυτόματη Αμφίδρομη Τρίποδη Περιστροφική Πύλη Αναγνώστης Barcode Τρίποδη Περιστροφική Πύλη
Η τρίποδη περιστροφική πύλη L129 είναι μια πύλη καναλιού με απλό σχήμα, υψηλή απόδοση κόστους, υψηλή ασφάλεια και αξιοπιστία, η οποία μπορεί να πραγματοποιήσει αποτελεσματικά μονή διέλευση. Η κεφαλή κλειδώματος και η ράβδος κλειδώματος της τρίποδης περιστροφικής πύλης είναι κατασκευασμένες από ανοξείδωτο χάλυβα 304, και η ράβδος κλειδώματος και η κεφαλή κλειδώματος είναι συγκολλημένες ομοιόμορφα, όμορφες, δεν πέφτουν εύκολα, αντοχή στη σκόνη και αδιαβροχοποίηση, έχει μεγάλη προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, κατάλληλη για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους.
| Αριθμός Μοντέλου: | L129 |
| Μέγεθος Προϊόντος: | 1000*230*960mm |
| Πλάτος Διέλευσης: | 550mm |
| Καθαρό Βάρος: | 26kg |
| Πάχος: | Σώμα 0.8mm+ Επάνω κάλυμμα 1mm |
| Υλικό: | SUS304 |
| Υλικό Βραχίονα: | 0.9mm SUS304 |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35p/m |
| Τροφοδοτικό: | 24V 50W |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας: | -25 έως +70 °C |
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, ώστε να μπορούμε να ελέγχουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwei” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν άλλοι ανταγωνιστές.
5. Γερμανικό “Optibelt” και Αμερικανικό “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα.
6. Ο φωτεινός μας δείκτης LED εισάγεται από αμερικανικό Bridgelux και τσιπ LED Epistar της Ταϊβάν.
![]()
![]()
![]()