|
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Νέα έξυπνη περιστρεφόμενη πύλη καντίνας ξενοδοχείου εστιατορίου περιστρεφόμενη πύλη φραγμού
Η περιστρεφόμενη πύλη υψηλής ταχύτητας προσφέρει μια αξιόπιστη και αποτελεσματική μέθοδο για να διασφαλιστεί ότι μόνο εξουσιοδοτημένοι χρήστες επιτρέπονται στην πρόσβαση σε κάθε χώρο ενός κτιρίου. Αυτή η περιστρεφόμενη πύλη φραγμού είναι μια ελκυστική περιστρεφόμενη πύλη ελέγχου πρόσβασης που μπορεί εύκολα να διαχειριστεί υψηλό όγκο και κακομεταχείριση. Η συμπαγής μονάδα καθιστά απλή την κατασκευή μιας διάταξης πολλαπλών λωρίδων, ενώ η ποικιλία χρωμάτων σας επιτρέπει να ταιριάξετε αυτήν την περιστρεφόμενη πύλη τέλεια με το λόμπι ή την επωνυμία σας.
Παράμετροι
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 600*130*980mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 600-900mm |
| Πάχος: | 1.5mm |
| Υλικό: | ψυχρής έλασης χάλυβας με βαφή 1.5mm |
| Αισθητήρας υπερύθρων: | 6 ζεύγη |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 100-240V(AC) |
| Τάση λειτουργίας: | 24V(DC) |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25 έως +70 ℃ |
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, ώστε να μπορούμε να ελέγχουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwell” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν οι άλλοι ανταγωνιστές.
5. Γερμανικό “Optibelt” και Αμερικανικό “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | Turboo |
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213 |
| Τροποποιημένο: | 1 PC |
| τιμή: | negotiable |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Νέα έξυπνη περιστρεφόμενη πύλη καντίνας ξενοδοχείου εστιατορίου περιστρεφόμενη πύλη φραγμού
Η περιστρεφόμενη πύλη υψηλής ταχύτητας προσφέρει μια αξιόπιστη και αποτελεσματική μέθοδο για να διασφαλιστεί ότι μόνο εξουσιοδοτημένοι χρήστες επιτρέπονται στην πρόσβαση σε κάθε χώρο ενός κτιρίου. Αυτή η περιστρεφόμενη πύλη φραγμού είναι μια ελκυστική περιστρεφόμενη πύλη ελέγχου πρόσβασης που μπορεί εύκολα να διαχειριστεί υψηλό όγκο και κακομεταχείριση. Η συμπαγής μονάδα καθιστά απλή την κατασκευή μιας διάταξης πολλαπλών λωρίδων, ενώ η ποικιλία χρωμάτων σας επιτρέπει να ταιριάξετε αυτήν την περιστρεφόμενη πύλη τέλεια με το λόμπι ή την επωνυμία σας.
Παράμετροι
| Αριθμός μοντέλου: | EF3213 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 600*130*980mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 600-900mm |
| Πάχος: | 1.5mm |
| Υλικό: | ψυχρής έλασης χάλυβας με βαφή 1.5mm |
| Αισθητήρας υπερύθρων: | 6 ζεύγη |
| Ρυθμός διέλευσης: | 35 άτομα/λεπτό |
| Τροφοδοτικό: | 100-240V(AC) |
| Τάση λειτουργίας: | 24V(DC) |
| Συχνότητα: | 50-60hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25 έως +70 ℃ |
1. Το 90% των διαδικασιών παραγωγής αναπτύσσονται από εμάς, ώστε να μπορούμε να ελέγχουμε το κόστος και να παρέχουμε αντίστοιχα ανταγωνιστική τιμή.
2. Χρησιμοποιούμε ανοξείδωτο χάλυβα Baoxin, την καλύτερη μάρκα στην Κίνα.
3. Το τροφοδοτικό μας είναι η καλύτερη μάρκα από την Ταϊβάν “Mingwell” ή “Fujia”.
4. Χρησιμοποιούμε κόλλα 3M εισαγόμενη από την Αμερική αντί για την κόλλα γυαλιού που χρησιμοποιούν οι άλλοι ανταγωνιστές.
5. Γερμανικό “Optibelt” και Αμερικανικό “Gates” είναι ο ιμάντας που χρησιμοποιούμε τώρα
![]()